O mnie

DSCN1800

Fryzjerstwo od zawsze było moją pasją, dlatego też już w roku 1998 rozpoczęłam realizować swoją pasję odbierając świadectwo czeladnicze w rzemiośle fryzjer damski.

Od tego czasu stale poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w prestiżowych branżowych szkoleniach, uzyskując dyplomy i certyfikaty, aby pozostać dobrym i fachowym fryzjerem spełniającym Państwa oczekiwania.

Spełniając się jako dobry fryzjer postanowiłam otworzyć własną pracownię w Poznaniu na os.Orła Białego 76.

Głównym założeniem Pracowni fryzur K.K Design jest spełnienie oczekiwania Klientów i Klientek poprzez najwyższą jakość usług i przyjazne podejście. Odwiedzając salon dzięki miłemu towarzystwu oraz przyjemnej dla ucha muzyce możesz czuć się swobodnie. Jeśli potrzebujesz przyjść z dzieckiem zapewniam osobny kącik zabaw dla dziecka, tak aby każdemu czas spędzony w salonie upłynął miło i przyjemnie.

Największą nagrodą jest dla mnie zadowolony ze swojej fryzury Klient. Jeśli masz wizję swojej fryzury chętnie pomogę Ci w jej realizacji, jeśli natomiast chcesz zmienić swój wizerunek, a nie masz pomysłu, omówię z Tobą różne stylizacje i zaproponuję Ci najciekawsze i najodpowiedniejsze właśnie dla Ciebie.

Jeśli szukasz dobrego fryzjera w Poznaniu zadzwoń!
Serdecznie zapraszam,
Katarzyna Kansy